Avaleht

AS Vireen kogub peamiselt mandri-Eesti ja Saaremaa põllumajandustootjatelt kokku ning kahjutustab hukkunud põllumajandusloomad ja lihatööstuste loomsed kõrvalsaadused. Hiiumaale rajatud matmispaik on mõeldud kõigi loomsete kõrvalsaaduste valdajate paremaks teenindamiseks Hiiu maakonnas. Kahjutustamine kujutab endast rõhu all steriliseerimist, mille käigus kõik tehasesse kogutud loomsed kõrvalsaadused kuumutatakse sisetemperatuuril 133 ºC kolmebaarise absoluutrõhu all. Oma tegevuses lähtume kaasaegsetest ideedest ning rakendame moodsaid tehnoloogiaid töötlemisprotsessi energiatõhususe suurendamiseks ning rakenduvate sotsiaalsete, keskkonnaalaste ja majanduslike nõuete täitmiseks.        Tähelepanu! Seoses loomapidajate kahtlusega, et Vireeni transport võib edasi kanda sigade Aafrika katku nakkust, teostas Veterinaar- ja Toiduamet 12. augustil 2015.a vastava erikontrolli. Läbiviidud erikontroll ei tuvastanud, et AS Vireen jätaks täitmata kehtivaid bioohutusnõudeid, mis võiksid põhjustada katku levitamist meie transpordivahendite kaudu. Kontrollaktiga saate tutvuda siin.     AS Vireen kogub peamiselt mandri-Eesti ja Saaremaa põllumajandustootjatelt kokku ning kahjutustab hukkunud põllumajandusloomad ja lihatööstuste loomsed kõrvalsaadused. Hiiumaale rajatud matmispaik on mõeldud kõigi loomsete kõrvalsaaduste valdajate paremaks teenindamiseks Hiiu maakonnas. Kahjutustamine kujutab endast rõhu all steriliseerimist, mille käigus kõik tehasesse kogutud loomsed kõrvalsaadused kuumutatakse sisetemperatuuril 133 ºC kolmebaarise absoluutrõhu all. Oma tegevuses lähtume kaasaegsetest ideedest ning rakendame moodsaid tehnoloogiaid töötlemisprotsessi energiatõhususe suurendamiseks ning rakenduvate sotsiaalsete, keskkonnaalaste ja majanduslike nõuete täitmiseks.        Tähelepanu! Seoses loomapidajate kahtlusega, et Vireeni transport võib edasi kanda sigade Aafrika katku nakkust, teostas Veterinaar- ja Toiduamet 12. augustil 2015.a vastava erikontrolli. Läbiviidud erikontroll ei tuvastanud, et AS Vireen jätaks täitmata kehtivaid bioohutusnõudeid, mis võiksid põhjustada katku levitamist meie transpordivahendite kaudu. Kontrollaktiga saate tutvuda siin.    
Avaleht
Avaleht Avaleht Avaleht
Avaleht Avaleht

AS Vireen kogub peamiselt mandri-Eesti ja Saaremaa põllumajandustootjatelt kokku ning kahjutustab hukkunud põllumajandusloomad ja lihatööstuste loomsed kõrvalsaadused. Hiiumaale rajatud matmispaik on mõeldud kõigi loomsete kõrvalsaaduste valdajate paremaks teenindamiseks Hiiu maakonnas. Kahjutustamine kujutab endast rõhu all steriliseerimist, mille käigus kõik tehasesse kogutud loomsed kõrvalsaadused kuumutatakse sisetemperatuuril 133 ºC kolmebaarise absoluutrõhu all.

Oma tegevuses lähtume kaasaegsetest ideedest ning rakendame moodsaid tehnoloogiaid töötlemisprotsessi energiatõhususe suurendamiseks ning rakenduvate sotsiaalsete, keskkonnaalaste ja majanduslike nõuete täitmiseks. 

 

 

 

Tähelepanu!

Seoses loomapidajate kahtlusega, et Vireeni transport võib edasi kanda sigade Aafrika katku nakkust, teostas Veterinaar- ja Toiduamet 12. augustil 2015.a vastava erikontrolli. Läbiviidud erikontroll ei tuvastanud, et AS Vireen jätaks täitmata kehtivaid bioohutusnõudeid, mis võiksid põhjustada katku levitamist meie transpordivahendite kaudu. Kontrollaktiga saate tutvuda siin.

 

 

Avaleht


Tellimiseks võtke ühendust logistikuga tööpäeviti kl 8-16 tel 32 78 290
(lõunapaus kl 12-13) .
NB! Teie parema teenindamise huvides kõned salvestatakse.

Põllumajandusloomade ja teiste loomsete kõrvalsaaduste vastuvõtt tehases toimub tööpäeviti kl 8-16.30 (lõunapaus kl 12-13).

SAKiga seotud metssigade rümpade/korjustega täitunud konteinerite äraveo tellimine:
raul.joosing@vireen.ee
tel 53 471 372.
AS VIREEN   |  Kontor: +372 32 78 333  |  Logistik (tellimine): 32 78 290  |  E-mail: